Tır Şase Pozisyoneri

Tır şase pozisyoneri, kiriş kaynak pozisyoner, robotik şase pozisyoneri,şase pozisyoner imalatı, şase pozisyoneri, tır şase pozisyoneri imalatı.

Tır Şase Pozisyoneri

Şasi pozisyonerleri diğer adı ile tır şasi pozisyonerlerimiz farklı tip birçok şasinin kaynağının ve montajının kolaylığını sağlayan makinalardır. Vagon şasesi, kamyon şasesi, tır şasesi, römork şasesi ve kalıp alıştırma şeklindeki tüm şaseler de kullanılmaktadır. Bir çok farklı tip şasinin son kaynağının yapılması amacıyla tasarlanan şasi pozisyonerlerimiz ile üretimdeki son kaynak problemlerine kolay ve hızlı bir çözüm sunmaktayız. Şasi pozisyonerlerimiz de iki farklı kafa sistemi bulunmaktadır. Bunlardan biri son kaynağı atılacak olan şasileri çevirme mekanizmasına sahip, diğeri ise avare dönme sistemine sahiptir.

Şasi pozisyonerlerimizin ana gövdesi tır şase ekipmanlarını sıkma sistemi, montaj platformları, hidrolik sistemler ve kaldırıcı sistemlerden oluşmakta böylelikle imalatını yaptığınız şaselerin son kaynağının atılmasını hızlı ve kolay bir hale getirmektedir. Şasi pozisyonerlerimiz üzerindeki kaldırma sistemi son kaynak için hazırlanmış bulunan tır şasileri, vagon şasileri, kamyon şasileri, römork şasileri gibi birçok şasinin montajı yapılarak 360 derece dönebilmesini sağlamaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi tır şase pozisyonerlerimizde de malzeme, iş ve işçi güvenliği ön planda tutulmaktadır.

Welkon Welding Kaynak Otomasyon Sistemleri olarak sizlere isteğe özel tır şasi kaynak pozisyonerleri imal edebilmekteyiz. Tır şaselerinizin, kamyon şaselerinizin, vagon şaselerinizin ve römork şaselerinizin boyutlarına özel ve isteğe özel olarak tır şasi pozisyonerleri imal etmekteyiz. Sistemlerimiz güvenli ve stabil çalışmakta böylece işinizi hızlandırıken güvenliğide ön planda tutmaktadır. Welkon Welding şasi pozisyonerlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi hemen arayabilir, işlerinizin hızlanmasını ve daha kaliteli ürünler imal edilmesini sağlayabilirsiniz.

Top