Şase Kaynak Makinesi

Şase kaynak makinası, şase kaynatma makinesi, treyler şase kaynak makinaları, tır şase kaynak makineleri, şase kaynak otomasyon sistemleri, şase kaynak makinası imalatı.

Şase Kaynak Makinesi

Şase kaynak makinelerimiz sayesinde farklı şekillerdeki ve ölçülerdeki şaselerin ve büyük kirişlerin kolaylıkla kaynak yapılması amacı ile hazırlanmış bir sistemdir. Kullanılan sistemler sayesinde tüm malzemelerin kolaylıkla kaynak yapılmasına yardımcı olan şasi kaynak makinelerimizin üzerinde her geçen gün yenilikler yapmakta ve çok daha iyi sistemler tasarlamaya devam etmekteyiz. Tüm şaselerin kaynağına olanak tanıyan şase kaynak makinelerimiz sayesinde iş gücünüzü artırabilir, sürekli çalışabilmesi sayesinde maliyetlerinizi azaltabilir ve çok daha kaliteli kaynakları sayesinde daha kaliteli ürünler imal edebilirsiniz.

Şasi kaynak makinalarımızın sistemi şasi bağlama masası, puntalama köprüsü (şasi baskı aparatı) ve kaynak köprüsü diğer adı ile şasi kaynak aparatından oluşmaktadır. Şasi kaynak makinalarımızın sisteminde kaynak bölgeleri mekanik takip sistemleriyle sağlanmakta ve sadece 1 kaynak operatörü ile çift tarafta kaynağın takibi yapılabilmektedir. İmalatını hızlandırmakta ayrıca çok daha kaliteli ve istenilen şekilde kaynak yapılması sağlanmaktadır. Müşterilerimizin isteğine özel olarak şasi kaynak makinaları tasarlamaktayız. Ayrıca isteğe bağlı olarak müşterilerimize gaz altı ve toz altı kaynak yöntemlerini şasi kaynak makinalarımız ile uygulayabilmekteyiz.

Şasi kaynak makinelerimizin standart özellikleri isteğe bağlı olarak toz altı ya da gaz altı kaynak ünitesi ve kaynak yapım özelliği, tüm malzemeler üzerinde kaynak yapabilme özelliği, hız ayarı ile beraber kaynak kalitesini istenilen şekilde ayarlayabilme, kullanılacak sektöre göre kaynak boyunun artırılma özelliği, çift torç özelliği ile beraber kaynak süresinin kısaltılması, puntalı ya da puntası fark etmeksizin iş parçalarının kaynatılması, kolay taşınma ve montaj edilebilme özelliği, ölü alanın olmaması ve sıfır mesafesinden kaynak alanının bitimine kadar kaynak yapabilme özelliği ve iş parçasını sıkıştırma özelliği ile beraber tüm parçaların kaynağını yapabilme özelliği olarak gösterilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER WWSKM-18000
Temel Flanş Genişliği (MM) 120-350
Üst Flanş (MM) 120-350
Profil Gövdesi Genişlik (MM) 200-1000
Profil Gövdesi Kalınlık (MM) 5-20 mm
Üst Flanş Kalınlığı (MM) 5-30
Kiriş Uygun Uzunluğu (MM) 18000
Makine Komple Uzunluk (MM) 21000
Genişlik (MM) 1750 
Ağırlık (KG) 17500
Kaynak Yöntemi  Gaz Altı – Toz Altı
İş parçası Sıkma Sistemi  Hidrolik silindir
Renk  Kırmızı -Gri
Top