Maşon Kaynatma Makinesi

Maşon kaynatma makinası, maşon kaynak makinesi, manşon kaynak makinası, manşon kaynatma makinası, boyler üzeri manşon kaynak makinesi, manşon kaynak robotu, maşon kaynatma makinası imalatı.

Maşon Kaynatma Makinesi

Boylerlerin, hava tüplerinin, lpg tanklarının, kompresör tanklarının, genleşme tankları gibi malzemelerin ayrıca kare ve elips biçimindeki parçaların ve bombe kapakların üzerine manşonların kaynatıldığı makinelerdir. Welkon Welding olarak imalatını yaptığımız maşon kaynatma makinelerimizin bu tür işlemleri yapabilmesi için 2 farklı şekilde mekanizması bulunmaktadır. Birinci mekanizmada parçayı sabit tutarak torç mekanizması parça etrafında 360 derecelik dönüş yapabilmekte ve işlemi gerçekleştirebilmektedir. İkinci mekanizmada ise torç mekanizması sabit kalmakta ve parça 360 derece döndürülerek işlem yapılmaktadır.

Maşon kaynatma makinelerimizde parçaya yaklaşma ve parçayı sıkma sistemleri pnömatiktir. Manşon kaynatma makinelerimiz en ağır endüstri koşullarına dayanıklı ve kaliteli olarak imal edilmektedir. Manşon kaynatma makinelerimiz sayesinde bombeler ve gövdeler üzerine maşonların kaynaklarını otomatik olarak kaynatmanıza yardımcı olmaktadır. Otomatik sistemi sayesinde hem daha kaliteli kaynak işlemi hemde daha hızlı iş bitimi sağlayarak imalatınızı hızlandırmaktadır. Manşon kaynatma makinelerimiz maşon kaynatma gerekli olan tüm kullanım alanlarında kullanılmaktadır. Özellikle hidrolik silindir imalatı yapan firmalar, basınçlı kap üreticileri ve boiler termosifon üreticileri daha çok kullanmaktadır.

Welkon Welding olarak imalatını yaptığımız Manşon kaynatma makinalarımız bombe, daire ve tabla malzemeler üzerine kaynatılmasını kolaylaştırmak için özel sehpası ile imal edilmekte ve teslim edilmektedir. İmalatını yaptığımız maşon kaynatma makinelerimizde standart olarak kaynak hızı ayarlanması, parça ve malzemeler için yükseklik ayarlamasının kolaylıkla yapılabildiği V tip yataklar, maşon kaynatmayı kolaylaştıracak alt tabla ve torç sarkma engelleyicisi bulundurmaktadır. Ayrıca isteğe özel olarak Plc sistemi, ayaktan kontrol pedalı ve buna bağlı punta kontrol sistemi ile de teslim edilebilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER WWMKM-650
Maşon Çapı (MM) 10-100
Maşon Yüksekliği (MM) 20
Maşon Kaynatılacak Gövde Çapı Maksimum (MM) 650
Ebatlar (MM) 750x1400x2000
Giriş Gücü  230v-50 HZ
Ağırlık  850 kg
Renk  Kırmızı-Gri
Top