Kiriş Kaynak Sistemleri

Kiriş kaynak sistemi, kiriş kaynak otomasyon sistemleri, kiriş kaynak makinası, kiriş kaynak otomasyonu, robotik kiriş kaynağı, kiriş kaynak makinası imalatı, kaynak makinası imalatı.

Kiriş Kaynak Sistemleri

Welkon Welding olarak imalatını yaptığımız tüm kiriş kaynak sistemlerinin amacı yapı kirişlerinin iki yüzeyinin de aynı ve eş zamanlı kaynatılmasını sağlayarak doğrultma işlemlerinin kolaylıkla yapılması amacı ile tasarlanmıştır. Sistemimizde kirişler ray sistemi üzerinde hareket etmekte ve doğrusal kaynak çift taraflı olarak yapılmaktadır. Sistem üzerindeki kaynak makineleri sayesinde iş süresi ve maliyet azaltılmakta böylece hızlı ve kaliteli imalat sağlanmaktadır. Kaynak başlık sayıları isteğe göre artırılabilmek de böylece kirişlerin kaynağı kolaylıkla yapılabilmektedir. Tüm kaynak sistemlerimizde olduğu gibi kiriş kaynak sistemlerimizde de güvenlik büyük önem arz etmektedir.

Kiriş kaynağının yanı sıra birçok malzemenin de birleşim kaynağının yapılmasında kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca kiriş kaynak makinalarımıza bir kaç ekleme yaparak yüzey sert kaplama kaynağı içinde kullanıma elverişli hale gelmesi sağlanmaktadır. H, T ve I şeklindeki çelik kirişlerin iki yüzeyinin eş zamanlı kaynatılmasını sağlayarak baskı araçları sayesinde doğrultmasını da yapmaktadır. Kaynatılacak olan malzemeler sürekli olarak baskı altında ilerlemekte bu baskıların yandan ve üstten olması sayesinde malzemelerde çarpılma, bükülme ve malzeme zararı olmaması sağlanmaktadır. Kiriş kaynağımızı ölçü ve kullanım alanlarına göre özel olarak imal edebilmekteyiz.

Welkon Welding kiriş kaynak sistemlerimizde toz altı ve gaz altı kaynaklar kullanılmaktadır. H, I, T şeklindeki kirişlerin yanı sıra vinç firmalarında da vinç kirişlerinin kaynatılmasını sağlamakta özellikle tavan vinçlerinin kaynatılmasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İmalatını yaptığımız tüm kiriş kaynatma sistemlerinde işçi güvenliği, operatör güvenliği, malzeme güvenliği ve sistem güvenliğini ön planda tutmaktayız. Böylelikle iş güvenliğini sağlamakta ve çok daha sağlam ve kaliteli kaynak yapılmasını sağlamaktayız. Kiriş kaynak sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Top