Bom Kaynatma Makinası

Bom kaynatma makinası, doğrusal bom kaynatma makinası, bom kaynak makinası, doğrusal kaynak makinası, bom kaynak makineleri, bom kaynatma makinesi imalatı, doğrusal bom kaynak makinaları, kaynak makinesi, doğrusal bom kaynatma makinası imalatı.

Bom Kaynatma Makinası

Genellikle mobil vinçlerin bomlarını kaynak yapmak amacı ile kullanılan bom kaynatma makinalarımız gaz altı ve toz altı kaynak yöntemleri ile işlem yapmaktadır. Ağır fabrika çalışma koşullarında kaynak operatörlerinin erişemeyeceği ve sürekli kaynak yapamayacağı doğrusal kaynakların hızlı ve kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Makina üzerinde bulunan büyük bomların kolaylıkla tutulmasını sağlayan çeneler vasıtası ile kolaylıkla sabitlenmesi sağlanmaktadır. Böylelikle kaynak işlemi operatör yardımıyla başlatılarak kolaylıkla ilerleyebilmektedir. Ayrıca makinamız üzerinde bulunan plc ekran ile kolaylıkla kontrol edilebilmektedir.

Welkon Welding olarak imalatını yaptığımız bom kaynak makinelerimiz üzerine torç kafaları mini kolon boma adapte edilmektedir. Makinalarımız da yatay kızak sistemi bulunmakta, bu sisteme entegre edilmiş olan çeneler yardımı ile iş parçalarının titreşimsiz, doğru konumda ve sabit kalması sağlanmaktadır. Böylece bom kaynak makinası hareket ederek operatörün seçtiği şekilde bölümlerin kaynağının yapılmasını doğrusal olarak sağlamaktadır. Bom kaynak makinalarımızın hareket sınırları switchlerle kontrol altına alınmakta ve kaynak bitimi sağlanmaktadır. İsteğe göre kaynak alt tabla mekanizmasının uzunluğu ve çeneler artırılabilmektedir.

Welkon Welding olarak imalatını yaptığımız bom kaynak makinalarımız da işçi, iş parçaları ve makina için güvenlik korumaları standart olarak yapılmaktadır. Doğrusal kaynağın gerekli olduğu tüm ağır fabrika koşullarında iş süresini kısaltmak, verimliliği artırmak ve masrafları azaltmak amacı ile kullanılmaktadır. Bom kaynak makinalarımız sayesinde yüksek kalitede kaynak dikişleri elde edebilirsiniz. Ayrıca kaynak takip sistemi sayesinde sapmaların önüne geçilmekte böylece sorunsuz kaynak yapılması sağlanmaktadır. Welkon Welding bom kaynak makinalarımız hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizi hemen arayın.

Top