Ayaklı Boru Çevirici

Ayaklı boru çevirici, tank çevirici, kendinden ayarlı tank çevirici, kazan çevirici, ayaklı boru çevirici imalatı, çelik boru çevirici, rotatör çevirici, kendinden ayarlı rotatör, boru çevirici kaynak makinası, çevirici imalatı, robotik boru çevirici imalatı.

Ayaklı Boru Çevirici

Welkon Welding olarak ayaklı boru çeviricilerin imalatını, satışını ve kurulumunu yapmaktayız. Ayaklı boru çeviricilerimiz tankların, basınçlı kapların, kazanların, depoların, reaktörlerin, yakıt varillerinin ve dairesel iş parçalarının çevre kaynağının atılmasını kolaylaştırmak ve bu parçaların kolaylıkla döndürülmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. İmalatını yaptığımız tüm ayaklı boru çeviricilerimizin amacı çapları değişken olan silindirik parçaların çevre kaynaklarının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. İmalat sektöründe dairesel şekillerin çevre kaynakları zahmetli bir şekilde yapılmakta, iş gücü ve süreyi artırmaktadır. Bu nedenle ayaklı boru çeviricilerimiz iş gücünü azaltmakta, imalat ve kaynak süresini kısaltmakta ve kaynağın kaliteli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Welkon Welding olarak imalatını yaptığımız ayaklı boru çeviricilerimiz gerek otomatik gerekse elle yapılan kaynaklarda hızı artırmakta ve verimi yükseltmektedir. Ayrıca vinç kullanımını en aza düşürmesi ve kullanımının daha kolay olması nedeniyle çelik konstrüksiyon imalathanelerinde sürekli kullanılmakta ve büyük önem arz etmektedir. İmalatını yaptığımız ayaklı boru çeviricilerimiz 1 tanesi tahrikli olan diğeri ise boşa dönüş yapabilen 2 üniteden oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak kullanım alanına göre ünite sayısı artırılabilmektedir.

1 tondan başlayarak 8 tona kadar standart kapasite ayaklı boru çeviricileri imal etmekte, ayrıca duruma göre daha büyük kapasitelerde de talebiniz doğrultusunda imalat yapmaktayız. Ayaklı boru çeviricilerimizin dönüş hızı ayarlanabilmek de, kademeli olarak yükseklik ayarı yapılmakta, uzaktan kumanda paneli bulunmakta, ayrıca kumanda paneli üzerinde dijital gösterge bulunmakta, darbeleri ve sarsıntıyı önleyen tekerlek yapısı kullanılmakta ve opsiyonel olarak ray üzerinden manuel ya da otomatik hareket sistemine sahip olarak üretilmektedir. Ayaklı boru çeviricilerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için hemen arayın.

Top